Скандальний суддя очолив Апеляційний суд Полтавщини
Загрузка плеера...

Скандально відомий суддя Сергій Гальонкін успішно пройшов співбесіду з колегією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Він набрав 708 балів. У результаті комісія визнала чоловіка відповідним займаній посаді й відтепер Сергій Гальонкін офіційно очолив Апеляційний суд Полтавської області.

Як відомо, цей посадовець прославився на всю країну після того, як громадська організація "АвтоМайдан" оприлюднила відеозйомку будинку судді з басейном в елітному передмісті Полтави площею 660 квадратів і зовні більше схожим на церкву.

Та це ще не все! Пан Сергій та його дружина у 2017 році задекларували ще декілька земельних ділянок, будинок, квартиру у Полтаві та офіс. Має родина Гальонкіних і три авто: TOYOTARAV4 2006, HONDACR-V 2011 та "скромненька" HONDACivic 2008 року. При тому, що зарплата у посадовця за 2017 рік ледь перевищила 400 тис. грн…

До слова, під час співбесіди у Вищій кваліфікаційній комісії суддів Сергій Гальонкін повідомив: через резонанс у засобах масової інформації щодо його статків вели розслідування НАБУ та держфінінспекція. Та справи закрили у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram