"Нафтогаз" не каже кому віддав мільйони
Загрузка плеера...

"Нафтогаз" засекретив прізвища щасливчиків, серед яких розподілили премію в розмірі 45 мільйонів доларів за перемогу в Стокгольмському арбітражному суді в суперечці з "Газпромом" щодо транзитного контракту.

Українські журналісти направили інформаційний запит до Національної акціонерної компанії. Проте у відповіді списки тих, хто таки отримав грошенята, так і не надали… Наголосили, що інформація конфіденційна…

Сказали лишень, що до переліку співробітників компанії, яким усміхнулася фортуна, включено 41 людину. Всі вони начебто прямо чи опосередковано внесли значний вклад у досягнення бажаного результату - в перемозі над російським газовим монополістом.

Також у "Нафтогазі" додали, що цей перелік не обмежується топ-менеджментом компанії, сума ж премії залежить від особистого вкладу кожного працівника.

Та, як кажуть, все таємне стає явним. Тому рано чи пізно народ дізнається про своїх "героїв", які заробили на перемозі "Нафтогазу"…

За останньою інформацією, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премії керівництву "Нафтогазу" за перемогу в Стокгольмському арбітражі. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram