Гонтарева і Данилюк "перетерли справи" за чаркою
Загрузка плеера...

Державний борг України вкотре збільшився. Мінфін позичив більше двохсот мільйонів гривень за рахунок облігацій внутрішньої державної позики. Повернути ці гроші уряд має через три роки. І, хоча сукупний борг України становить близько двох трильйонів гривень, у Міністерстві фінансів не переживають. Чиновники або впевнені в економічному зростанні держави, або ж сподіваються, що розраховуватись з кредиторами доведеться тим, хто прийде до влади після виборів.

Ще менше переживають колишні посадовці, які мали вплив на фінансові важелі держави і були пов'язані з мільярдними оборудками, які мають офшори та спокійнісінько можуть дозволити собі відпочинок на Мальдівах (про це знають усі, але їм за це – нічого). Йдеться про екс-міністра фінансів Олександра Данилюка та екс-очільницю Національного банку Валерію Гонтареву. Здавалося б, після звільнення і Данилюк, і Гонтарева повинні були б забути про велику політику і "залягти на дно". Та ні! Відставки не вплинули на їхній спосіб життя.

Журналісти телеканалу NewsNetwork зафіксували зустріч Гонтаревої і Данилюка в одному з найдорожчих ресторанів у центрі Києва. Що обговорювали екс-керівники фінансових відомств за чарочкою, на жаль, невідомо. Проте їхнє спілкування було тривалим. Вочевидь, фінансисти досі мають спільні інтереси. Або ж разом обмірковують нові кар'єрні перспективи – вже після виборів.

А, може, між чиновниками не лише фінансові, а й романтичні відносини? Чому б ні? Данилюк – молодий і небідний. Гонтарева – заможна і досвідчена жінка. До того ж, напередодні своєї відставки вона помітно помолодшала – її вигляд під час звіту у Верховній Раді став предметом довгих обговорень як серед колег, так і серед журналістів. А вільного часу після відставки у обох економістів вистачить і на особисте життя.

Та що б там не було, незмінною лишається політична традиція – вирішувати важливі справи у закладах відпочинку. Зокрема, саме у ресторані "бурштиновий" нардеп Розенблат вів перемовини зі славнозвісною "агентом Катериною". Неодноразово були поміченими у дорогих закладах народні депутати, міністри, силовики – подекуди вони відпочивають разом зі своїми політичними опонентами.

Ну а поки колишні головні фінансисти знімають стрес за столиком, міжнародні партнери чекають виплати боргів. До 2021 року Київ повинен повернути 27 мільярдів доларів. Та це вже проблема інших чиновників і тих же платників податків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram