З'явився новий "просунутий" кандидат в гаранти
Загрузка плеера...

До президентських виборів ще далеко, але кандидати на посаду глави держави вже з'являються як гриби після дощу. Черговим став один із лідерів партії Саакашвілі "Руху нових сил" нардеп Юрій Дерев'янко, який про це повідомив у своєму Facebook. Оскільки охочих стати гарантом багато, то, відповідно, й передвиборчі програми у них майже однакові. Політик вирішив виділитися з-поміж інших і почав у своїй агітації використовувати модні слівця на кшталт "блокчейн".

Народний обранець хоче побудувати на території України зовсім нову систему – неоекономічну. А держава, за його задумом, буде інформаційна. Звучить як у фантастичних фільмах про майбутнє. А ще Дерев'янко хоче, щоб громадяни мислили категоріями Big Data, роботехніки та смарт-контактів.

Цікаво, як кандидат буде цього вимагати у стареньких дідусів і бабусь, які не зможуть не те що зрозуміти – запам'ятати ці поняття. Однак політику так званої нової формації, схоже, байдуже, бо він орієнтується на сучасну молодь і мабуть на кількість лайків під постом. Хоча, як відомо, якраз молодь не дуже любить ходити на вибори. А може інформаційний кандидат вигадає новий спосіб залучення підростаючого покоління до формування влади і буде, наприклад, роздавати айфони чи айпади. Бо світ рухається вперед і гречкою з цукром напередодні виборів вже нікого не здивуєш.

А ще Дерев'янко бажає викоренити такі поняття як корупція, олігархія, бюрократія. Що мав на увазі партійний лідер? У Facebook не повідомив. Можливо він очолить ці процеси? А може замінить слова новими інформаційними термінами, хто зна? Ясно одне, з такими кандидатами на майбутніх виборах сумно точно не буде.

Джерело: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram