Докерувалися: українці не мають за що купити харчі
Загрузка плеера...

Більшість українців переконані, що ситуація в Україні котиться незрозуміло куди, а Гарант Конституції не виконує своїх обов'язків. Про це свідчать результати опитування Центру соціальних досліджень "СОФІЯ".

Так, усе, що відбувається в нашій державі не задовольняє більше 65% громадян. Частина людей вважає, що ніби все добре, а ніби і ні. Також є люди, які переконані в неправильному напрямку України і, звичайно ж, знайшлися ті, хто не зміг визначитися із відповіддю.

Із ставленням до Кабінету міністрів, як виявилося, у нас ще гірше, адже його робота не вражає 70% українців. Майже чверть співвітчизників позитивно відгукується про діяльність виконавчої гілки влади і близько 8% не змогли відповісти.

Крім того, більше 70% громадян України переконані, що молоді краще розвиватися за кордоном, а от 24% осіб наполягають на протилежному.

Також в ході опитування сформувалася сумна статистика щодо людських доходів. Насправді багато хто із наших співгромадян живуть у злиднях. Більше як 40% людей вистачає грошей тільки на харчування й дешеві товари повсякденного вжитку. Близько 27% українців зізналися, що їм вистачає лише на їжу, а майже 7% і на те немає коштів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram