Небилиці Гройсмана: казки не для дітей
Загрузка плеера...

"Так плутає, що й сам кінця не знає"… Цей вислів доречно вживати до багатьох українських можновладців. Вони так гарно розказують, наче картини пишуть...

Один із таких "художників" – улюбленець багатьох блогерів, гроза херсонських кавунів, людина, про "добрі справи" якої можна писати цілі історії… Це очільник нашого Кабміну Володимир Борисович Гройсман.

Він так хоче бути хорошим для народу (атож! Дні летять, до виборів все ближче й ближче), що розповідає небилиці про свої здобутки… Та щось останнім часом він не просто перебільшує, а обманює не по-дитячому!

Днями пан Гройсман заявив, що у 2017 році у держбюджет від боротьби з контрабандою додатково надійшло 2,6 мільярдів доларів, або 70 мільярдів гривень. Здавалось би, прем’єр хоча б щось зробив недарма – притиснув контрабанду. Або, як пожартували в соцмережах, "головний контрабандист" країни змусив дрібніших платити штрафи за порушення. Певно, хрещений батько скоро платитиме українським політикам за уроки "вижимання грошей"…

Та смішки-смішками, але у своєму інтерв’ю Володимир Борисович трішки… хм… у півтори тисячі разів прикрасив реальність… Бо за даними Казначейської служби України, від цієї "боротьби" у бюджет надійшло… всього 1,7!!! млн доларів! Або 46 мільйонів гривень…

Щось тут не сходиться… Щось тут не так… Телеканал NewsNetwork вирішив поцікавитися у Кабміні, як могла виникнути така помилка. Звичайно, щоб добратися до Гройсмана, треба мати ракету Ілона Маска… Або ж прийти до нього у костюмі кавуна… Тому ми вирішили поспілкуватися з наближеними до нього людьми.

Василь Рябчук… Прес-секретар глави уряду… Ця посада просто зобов’язує його стежити за тим, що говорить прем’єр… Та на прохання прокоментувати ці нестиковки, Рябчук сказав:

Василь Рябчук, прес-секретар глави уряду:

"Давайте я звірюсь, тому що я цю цифру чую тільки від вас по казначейству. Давайте я подивлюсь, чи дійсно так воно і є, а потім ви мені подзвоните і переговоримо ще раз".

Та продовжити розмову пан Рябчук так і зміг, чи не захотів… І скільки б ми йому не телефонували – марно… Як у трубу! Не гоже такій високоповажній людині оправдовуватися за ще більшого високоповажного чиновника.

А сам Гройсман не зупиняється – уже пригрозив, що залучить до боротьби з контрабандою всі можливі ресурси, навіть кораблі Збройних сил України… Хоча ЗСУ йому і не підконтрольні. Воістину, важливо обрати якогось зовнішнього ворога, щоб відвернути увагу людей від реальних внутрішніх проблем.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram