Міністр Омелян прикриває турбізнес друзів?
Загрузка плеера...

Після ситуації із серйозною затримкою рейсів з Тунісу міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив перевірити ліцензії туроператора Oasis Travel, який відповідав за переліт.

Але міністр чомусь вирішив зупинитися тільки на одній турфірмі. А як же всі інші, на які останнім часом скаржаться люди? Нещодавно в гучний скандал потрапив туроператор JoinUp і його дочірні авіакомпанії Bravo і SkyUp. Люди на декілька діб застрягли в аеропортах різних країн.

При чому оператор не міг пояснити в чому проблема і декілька разів повідомляв про зміну часу і місця вильоту.

В українському аеропорту така катавасія тривала кілька днів. І чого дочекалися… На посадку подали літак в аварійному стані. На борт піднятися ризикнули не всі. Літак все-таки злетів, але невдовзі повернувся назад, пілот не наважився ризикувати життям пасажирів. Людей змусили чекати на інший…

То що ж заважає міністру звернути увагу і на цих туроператорів, вони ж теж опинилися в епіцентрі скандалу. Журналіст Олександр Дубинський переконаний, що у Омеляна і керівництва JoinUp просто дуже теплі стосунки. Аж на стільки, що міністр не наважується навіть перевіряти друга.

Журналіст зазначив, що затримки рейсів Bravo і SkyUp пов'язані з тим, що у цих перевізників просто немає достатньої кількості повітряних суден. Та й ті що є, не у дуже доброму стані. Однак дозволи на польоти, сертифікати придатності та інші документи Державіаслужба їм все одно видавала. Дубинський переконаний, що це відбувалося під тиском Омеляна. Його бажання попіаритися призвело до реєстрації та видачі дозволів на польоти авіакомпаніям, які експлуатують іржавий металобрухт.

Дубинський додав, що міністр просто не розуміє наслідків свої дій. Адже, вже на прикладі видно, що дешеві авіаперевезення не завжди безпечні.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram