В Індонезії повторилася історія "Титаніка"
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: twitter.com/Sutopo_PN

В Індонезії біля берегів острова Сулавесі трапилася велика аварія на поромі. В результаті трагедії загинула щонайменше 31 людина. Судно перевозило пасажирів з одного острова на інший. Очевидці повідомляють, що коли здійнявся вітер і піднялися високі хвилі, корабель отримав пробоїну в лівому борту. Тоді почала перекошуватися палуба, яка наповнилася водою.

Капітан побачивши лихо, скерував пором до берега, до якого лишалося всього кількасот метрів. За документами, на борту перебувало 164 особи разом з екіпажем. З них 130 людей вдалося врятувати. Пошукові роботи ще тривають, адже декількох потопаючих знайти ще не вдалося. Варто зазначити, що потерпілі провели цілу ніч на затопленому судні, доки їх почали рятувати.

Крім того, слід відмітити, що пором перевозив чимало транспортних засобів, які теж могли спричинити аварію. Адже корабель міг елементарно не витримати ваги у бурю. До речі, в Індонезії випадки затоплення суден трапляються досить часто, адже кораблі нерідко плавають перевантаженими.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram