Заїка заробив на екології мільйони
Загрузка плеера...

Хтось, аби заробити, відкриває власний бізнес, хтось – їде за кордон, дехто намагається добитися кар'єрного росту, а хтось... на кріслі голови Державної екологічної інспекції зі стелі отримав мільйони. Одна справа балачки, інша – підтверджена інформація.

Попалив Андрій Заїка сам себе своїми ж деклараціями та махінаціями з ними. Оприлюднив екс-чиновник інформацію про позичку в 13 мільйонів гривень та вказав, що сам собі позичив. Чи то гадав, що всі дурні й не зрозуміють, чи то сам не зрозумів, що зробив, але все ж.

Колишній головний еколог України не така вже й проста людина, адже настільки майстерно "заробляти" гроші ще, певно, ніхто не вмів. От до прикладу, щойно від покинув державну службу, його дружина чарівним чином прикупила собі столичну квартирку, яка коштувала всього лише нещасних 15 мільйонів у національній валюті.

Та і це ще не все. Комусь видасться смішним, комусь захочеться ридати, та заповнював чиновник декларації впродовж трьох років із яких останній, очевидно, найприбутковіший. Де ж то Заїка та його сім'я змогли назбирати понад 17 мільйонів гривень, майже мільйон 150 тисяч доларів та якихось 447 тисяч євро? Не правильно ми з вами гроші заробляємо, от у кого вчитись треба, аби за кілька років стати українським мультимільйонером.

Більше того, у чоловіковому гаражі стоїть три машинки: два LEXUS'и й PORSCHE. А обслуговування таких машин, на хвилинку, коштує не так вже й дешево.

Загалом, нажиті непосильною працею статки Заїки включають чотири елітні квартири, чотири машини, тисячні та мільйонні вклади у різних валютах.

Так і побудована уся наша держава – стати на ноги можна тільки там, де легко вкрасти і не потрібно працювати.

До речі, Андрій Заїка – виходець з Пирятина, що на Полтавщині, звідки з часом переїхав до Києва, аби вивчитися на юриста й журналіста.

Джерело: фото ord-ua.com.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram