Трюдо згадали грішки 18-ти річної давнини
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо виявився не таким милим та добрим, як здається на перший погляд. Минуле і його наздогнало. Навколо глави кабміну Канади розгорівся гучний скандал. Політика звинуватили у сексуальних домаганнях, які начебто були 18 років тому.

Ця історія нещодавно з'явилася на сторінках іноземної преси. За повідомленнями ЗМІ, одна з журналісток заявила, що у 2000 році на канадському музичному фестивалі Трюдо чіплявся до неї. Вона докладно описала цей випадок у своїй статті, яку опублікували через декілька днів після фестивалю у місцевій газеті.

На той час Трюдо працював учителем. Така новина вже тоді завдала удару по його репутації. Щоб хоч якось змінити ситуацію та залагодити конфлікт, нинішній прем'єр Канади нібито зізнався у скоєному і публічно попросив вибачення перед журналісткою.

Черговий виток скандалу почався зараз після публікації одного канадського блогера, який розмістив на своїй сторінці у Twitter вирізку зі старої газети з відповідною статтею.

Інформація розійшлася у ЗМІ, але Трюдо відразу все заперечив. Він зазначив, що не пам'ятає нічого такого.

Однак, навіть якщо ця новина виявиться фейковою, вона все одно вплине на рейтинг політика і підірве довіру канадців до чинного прем'єра.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram