Бразилець з Макао очолив ФК "Львів"
Загрузка плеера...
  • Источник: фото Sportanalytic.com

Бразильський спеціаліст Жилмар Тадеу Сільва очолив український клуб Прем'єр-ліги ФК "Львів". Контракт з латиноамериканським фахівцем підписаний терміном на 2 роки з можливістю продовження на рік. Фахівець до цього працював у команді з екзотичного Макао, де виграв срібні нагороди першості.

Можливо, ці здобутки, а може й досвід роботи в Україні, вплинули на керівництво львівської команди запросити Сільву. Адже з 2010 по 2014 роки він працював у запорізькому "Металурзі", де був тренером юнацької команди та асистентом наставника основного колективу.

До тренерського штабу бразильця у ФК "Львів" також увійшли Вільям Батіста, Юрій Панфілов, Сергій Борзенко і Тарас Гребенюк. Коуч уже навіть встиг провести перше тренування своєї нової команди. На занятті він, як справжній бразилець, приділив увагу ігровим вправам з м'ячем. Нагадаємо, львів'яни у новому сезоні української футбольної еліти будуть грати замість рівненського "Вереса", який зайняв місце "Львова" у Другій лізі. Такі ротації між лігами, не за спортивним принципом, в українському футболі вже нікого не дивують і, на жаль, стають звичною справою.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram