Генпрокуратура хоче послухати "Льоню-космоса"
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Екс-мера Києва "Льоню-космоса" і його сина викликали на допит. Попри те, що колишній міський голова є фігурантом кримінальної справи, зараз його разом з сином чекають у якості свідків. "Побачення" сімейству Черновецьких прокурори призначили на 17 липня (батькові – на десяту ранку, а синові – на одинадцяту).

В Генеральній прокуратурі поки не роз'яснили, для чого саме їм потрібні свідчення колишнього мера, проте у ЗМІ вже з'явились відповідні версії. Зокрема, слідчих могли зацікавити корупційні оборудки народних депутатів з "Опозиційного блоку".

Номер кримінального провадження, зазначений у повістках, такий же, як і номер справи про корупційні злочини Віктора Януковича. Це, зокрема, і легендарна справа "вишок Бойка". Проте голова фракції "Опозиційний блок", іменем якого названо корупційну схему, у справі не фігурує. А от колега Бойка Бакулін проходить у ній в якості підозрюваного, адже на момент закупівлі "золотих" установок для "Чорноморнафтогазу" він очолював "Нафтогаз". Сам Бойко на той період керував міністерством енергетики.

Леонід Черновецький, який також має проблеми з українськими правоохоронцями, поки не розповів, чи пристане він на пропозицію Генпрокуратури. Повернення до Києва для "Льоні-космоса" може стати фатальний, адже йому силовики закидають корупційні оборудки зі столичною землею.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram