ЧС: Англія і Швеція в 1/4 фіналу

Збірна Англії у драматичному матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу здолала Колумбію. Цікаво, що британці вперше на Мундіалях виграли серію післяматчевих пенальті. Однак одинадцятиметрових могло б і не бути, якби європейці втримали перевагу над латиноамериканцями в основний час.

В першу таймі команди голів не забивали та й особливо не турбували голкіперів суперника. А ось вже у другій половині гри англійці заробили право пробивати пенальті. Їх капітан Гарі Кейн його чітко реалізував, забивши свій шостий м'яч на чемпіонаті. Утім в колумбійців був свій рятівник Міна, який зрівняв рахунок у же в компенсований арбітром час. Відтак гра перейшла в овертайм, а згодом і в серію післяматчевих пенальті.

У "футбольній лотереї" вдалішими були представники Туманного Альбіону – 4:3 на їх користь. В англійців не забив Хендерсон, а ось у південноамериканців схибили з позначки Бакка та Урібе.

В іншій грі 1/8 фіналу Швеція зуміла мінімально переграти Швейцарію з рахунком 1:0. Скандинави вперше за 24 роки вийшли у чвертьфінал Мундіаля. У досить прагматичній і не надто видовищній грі, долю протистояння вирішив один єдиний м'яч, який забив швед Форсберг. Цього виявилося достатньо аби його команда пройшла далі у плей-офф. Відтак  в 1/4фіналу зустрінуться Англія та Швеція.