Уряд закручує гайки українським артистам
Загрузка плеера...

Ініціативи наших можновладців щоразу дивують, а деколи навіть шокують. Наповнення державного бюджету, звичайно, – важлива справа, але чому це повинно відбуватися за рахунок нових податків, яких ще світ не бачив. Слідом за пропозицією стягувати збір з українських заробітчан та позбавляти їх субсидій, у чиновників з'явилася нова ідея. Українських артистів, які виступатимуть в Росії, хочуть публічно клеймити та обкладати зборами. Законопроект вже внесено в Раду.

Так,за концерт на території східного сусіда, гастролер буде сплачувати додаткові гроші до держбюджету країни. Проте чомусь українських бізнесменів, які торгують з РФ і мають там фабрики та заводи, такими податками не хочуть обкладати. Ці люди і надалі спокійно їздитимуть на російську територію.

Складається враження, що українська влада черговий раз хоче залізти своїм громадянам в кишеню, аби правдами й неправдами залатати дірки в бюджеті. Причому взялися за ті категорії людей, які нічого протиставити не можуть – заробітчан та артистів. І байдуже, що люди самі собі знайшли роботу за кордоном, не просячи допомоги у держави.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко вважає справжнім досягненням можливе прийняття такого законопроекту. Мовляв, гастролери будуть менше їздити в Росію. От тільки як таку ініціативу оцінять наші західні партнери, адже в законопроекті, зокрема, передбачається обов'язкове маркування артистів на телебаченні та радіо штампом "Він виступав у Росії". А це вже попахує приниженням людської гідності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram