Буковина просить у Києва 60 мільйонів
Загрузка плеера...

Буковина проситиме у Києва близько 60 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків стихії. Про це на прес-конференції заявив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук.

Як відомо, після сильних дощів було затоплено кілька десятків житлових будинків, розмито гравійні дороги та зруйновано міст.

Фищук запевнив: зараз ситуація більш-менш стабілізувалася. Людей вчасно евакуювали з підтоплених приміщень. Вода по-троху спадає. Однак дуже сильно піднялися ґрунтові води, що є причиною підтоплення криниць та підвалів.

Наразі всі райони Чернівецької області підраховують збитки. Після буде направлено листа до уряду з проханням виділити кошти з резервного фонду держбюджету на відновлення пошкоджень, завданих негодою.

Окрім того в Чернівецькій ОДА повідомили, що Департамент фінансів також має розглянути можливість виділення коштів для відповідних цілей з резервного фонду обласного бюджету щоб унеможливити в майбутньому виникнення підтоплень та паводків.

Кошти спрямують на забезпечення функціонування гідрологічних постів на річках, розроблення відповідного плану заходів та спеціальної обласної програми, яка діятиме з цією метою.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram