Гаранта висміяли за інфу про ЗСУ
Загрузка плеера...

З давніх-давен кажуть, що "у любові й на війні всі засоби хороші". Люди ладні боротися до останнього і не важливо, у який спосіб.

Схоже, що такого принципу дотримується і команда глави держави Петра Порошенка, готуючись до президентських виборів. Спічрайтери не надто переймаються правдивістю й достовірністю фактів, які озвучує Президент, ну а сам Гарант Конституції їх і не думає перевіряти.

Так, останнім яскравим прикладом відвертого провалу Порошенка стали його слова про розвиток та прогресивність Збройних сил України. Глава держави з гордістю процитував сайт GlobalFirepower.com, на якому українські військові посідають 29 місце у "Рейтингу військової могутності за 2018 рік". Проте обізнані українці одразу почали висміювати заяву Президента, адже названа ним платформа не визнана ні військовими, ні експертами, ні науковцями, ні самою владою.

От так і вийшло: рейтинги незалежного "авторитетного" аналітичного центру, що підсунули Порошенкові його помічники, яйця виїденого не варті. Більше того, як виявилося, ресурс веде американський блогер Деніел Пучек, який відомий своїм сайтом підбору весільних суконь та іншими інформаційно-розважальними порталами.

Хотів глава держави назвати перемоги, нажиті "тяжкою працею" свого правління, та не зміг.

Зрозуміло, що перед початком виборів кожен політик, який хоче всістися у президентське крісло, намагатиметься маніпулювати українцями за допомогою красивих відомостей, статистик і таким іншим. Можливо, хтось уміє відсіювати шлак, проте такі люди найчастіше й не ходять голосувати, а от бабці й дідусі з легкістю ведуться на дешеві трюки політиків.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram