У Раді сумніваються, що призначать нову ЦВК
Загрузка плеера...

У Верховній Раді не впевнені, що цього тижня парламент поставить остаточну крапку у оновленні складу Центрвиборчкому. Нагадаємо, під час погоджувальної ради голів фракцій та комітетів, спікер Андрій Парубій анонсував, що це питання буде стояти першим у порядку денному засідання 5 липня.

Нестор Шуфрич, народний депутат України:

езусловно, главная интрига этой недели – получит ли Украина полноценную Центральную избирательную комиссию. Позиция оппозиционных сил – если наши представители не будут представлены пропорционально, то мы голосовать за ЦИК не будем. Но есть сомнения, что и на этой неделе кадровые вопросы будут рассмотрены. Не факт, что договорится между собой коалиция. А президента утраивает все, как есть. Поэтому, будем ждать четверга. Надеяться на то, что решение будет принято… есть большие сомнения!".

Вже декілька місяців невирішеним залишається питання, як на 13-ть вакансій у ЦВК призначити 14-ть поданих президентом кандидатів.

Сергій Лещенко, народний депутат ("БПП"):

"Це головне питання – як вони оцей конфлікт вирішать. Мають бути представлені всі фракції в ЦВК, щоб це був незалежний орган. У мене дуже великі сумніви, що він в цьому варіанті, який буде запропонований, буде дійсно незалежним".

У той же час, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що всі необхідні консультації проведено і голосування за оновлення ЦВК відбудеться у четвер.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram