Експерти знайшли нові докази у справі Ноздровської
Загрузка плеера...

До вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської причетні щонайменше троє людей. До таких висновків дійшли експерти незалежного розслідування та учасники громадських організацій. Про це пишуть українські ЗМІ.

За інформацією активістів, окреме розслідування проводили протягом трьох місяців.

У слідства лише один підозрюваний – Юрій Россошанський. Однак експерти переконують, що мають докази причетності до резонансного вбивства ще кількох людей.

Активісти зауважили, що Россошанський не міг пронести тіло правозахисниці 1,5 кілометра сам. Це підтвердив слідчий експеримент. А в будинку Россошанського не знайшли слідів спаленого одягу Ірини, як про це заявив підозрюваний. Згоріти повністю вся тканина не могла.

Батьки загиблої також не вірять, що Россошанський убивав самотужки. За їхніми словами, у день зникнення з Іриною бачили чоловіка, який їй раніше погрожував

Батьки й незалежні експерти вимагають у правоохоронців перекваліфікації справу на "умисне вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою".

Нагадаємо, 1 січня цього року тіло Ноздровської знайшли у річці під Києвом з понад десятком ножових поранень. За тиждень поліція затримала підозрюваного у вбивстві Юрія Россошанського. Ним виявився батько водія, який 2015-го збив на смерть сестру Ірини —Світлану. Ноздровська розслідувала цю справу.

Джерело відео: YouTube, фото: Facebook

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram