Фірташ не довіряє Бойку і Льовочкіну
Загрузка плеера...

Верховна Рада провалила закон про прозорість у видобувних галузях. І головну роль у цьому процесі зіграла фракція Радикальної партії Олега Ляшка. Про це заявила під час брифінгу народний депутат Тетяна Чорновол.

Вона також зауважила, що "радикали" у цьому випадку діяли на руку українському олігарху і своєму спонсору Дмитру Фірташу.

Депутат наголосила, що зараз правоохоронці порушили кримінальні справи щодо розкрадання блакитного палива в "Нафтогазі" через корупційні схеми олігарха.

Народний депутат України Тетяна Чорновол:

З початку цього року Фірташ не розплатився за газ, який він отримав від "Нафтогазу" у сумі 4 мільярди гривень… Також я хочу особливу подяку висловити НАБУ і його керівнику Ситнику. Який також на днях почав розслідування щодо крадіжки Фірташем субсидій. Знову ж таки зауважу, є всі підстави вважати, що з початку цього року Фірташ украв 3 млрд субсидій.

Парламентарій також повідомила, що олігарх зараз використовує примітивні схеми, щоб швидко заробити і кинути кошти на фінансування різноманітних виборчих проектів. При цьому Фірташ не довіряє своїм партнерам Льовочкіну і Бойку, тож оформив усі свої активи на себе.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram