Проблеми туристів не сильно хвилюють урядовців
Загрузка плеера...

Усі українські туристи, які не могли вилетіти із Тунісу через невиконання туроператором своїх зобов'язань, повернулися додому. Про це заявили у Міністерстві закордонних справ.

Також посадовці пообіцяли вимагати від правоохоронців розібратися із фірмами, через які близько тисячі наших співвітчизників застрягли в чужій країні.

Та чи не пізно махати кулаками після бою? Урядовці не забезпечили туристів належним транспортом, не намагалися забрати у перевізника ліцензію… Зате інтерв’ю журналістам про те, як у Кабміні переживають і підтримують свої громадян дав мало не кожен посадовець…

І попри те, що декого врятували, у багатьох відпочиваючих ще залишилися проблеми із вильотом із України та поверненням на її територію. А це заперечує всі попередні заяви уряду про розвиток авіаперевезень у нашій державі.

Начебто і лоукости розвиваються, і нові повітряні сполучення відкривають, і все у нашій державі тільки кращає… Та, шкода, що тільки на словах.

Ця ситуація вкотре підтвердила, що які б там мантри не повторювали можновладці, факт залишається фактом: зараз в Україні великі проблеми із повітряними перевезеннями.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram