9 мільйонам українців краще трудиться за кордоном
Загрузка плеера...

Майже 9 мільйонів громадян України щороку тікають на заробітки за кордон. Про це розповіли у Міністерстві соціальної політики.

За словами глави відомства Андрія Реви, наразі "трудова міграція у більшості носить сезонний характер". А от на постійній основі, за інформацією Державної міграційної служби, працюють 3 мільйони 200 тисяч українців. 

Таким чином стає зрозуміло, що основною проблемою нашої країни на сьогодні є ринок праці, на якому безробіття сягає нечуваних цифр. Внутрішньо переміщені особи не можуть влаштуватися на роботу з цілої низки причин, а молодь – я через відсутність стажу.

Крім того, в нашій державі існує такі поняття як тіньова зайнятість і диспропорція між попитом і пропозицією на кваліфіковану робочу силу. Ці чинники також вагомі.

Нагадаємо, раніше у Кабінеті міністрів неодноразово наголошували, що припинять трудову міграцію співвітчизників, проте результатів розмов так і не видно.

Водночас польський уряд вже взявся за розгляд законодавства, аби внести в нього правки і спростити соціально-міграційну політику. А це означає, що українцям стане ще простіше залишитися у Польщі на роботі.

Джерело: відео YouTube.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram