Міхо хоче стати "грузином в екзилі"
Загрузка плеера...

Вже близько п'яти місяців минуло з того часу, як з України виїхав Міхеїл Саакашвілі. Точніше, політика видворили силовики. І от колоритний Міхо, який спершу грозився повернутись до України і покарати "бариг", переключився на свою батьківщину. Політик зажадав знову стати громадянином Грузії.

Міхо дійсно позбавлений громадянства і в Україні, і в Грузії. Проте, якщо українські правоохоронці вивезли політика за межі країни, то грузинські прокурори лише чекають, коли "блудний син" повернеться, адже його підозрюють у низці серйозних злочинів. Екс-президента вже заочно засудили до шести років позбавлення волі.

Сам Саакашвілі начебто забув про рішення суду і регулярно рветься на батьківщину. Він заявив, що повернеться, аби виправити помилки минулого і очолити боротьбу з нинішньою владою країни. Політик, який хоче боротись проти чинної верхівки, звернувся до чинного ж президента держави Георгія Маргвелашвілі, аби той повернув йому громадянство. Міхо вважає, що Тбілісі боїться його. Одночасно сам Саакашвілі також поводиться не надто сміливо, адже, попри бажання повернутись, він і надалі відсиджується за кордоном. Вочевидь, Міхо намагається і рибку з'їсти і в тюрму не сісти.

Наостанок зазначимо, колишній грузинський президент запевняє, що боротьбу з українськими корупціонерами він не полишить. Ані Київ, ані Тбілісі поки не відреагували на заяви Саакашвілі.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram