Трамп розсердився на союзників по НАТО
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп відправив лідерам країн НАТО листи, де висловив незадоволення з приводу їх недостатніх витрат на оборону. Зокрема такі повідомлення отримали у Німеччині, Бельгії, Канаді та Норвегії, - повідомляє New York Times. У виданні переконують, що такі письмові заяви отримали всі країни альянсу.

Глава США раніше закликав партнерів із Північноатлантичного блоку збільшити витрати на оборону через зростання зовнішніх загроз, у тому числі і з боку Росії. Утім, схоже, країни-члени НАТО пропустили повз вуха слова Трапма, залишивши оборонні бюджети такими, якими вони були до цього. І це неабияк розлютило лідера Штатів.

Він у своєму листі гостро засудив таку позицію і нагадав, що в ході квітневого візиту, члени Альянсу досягли домовленостей з приводу збільшення оборонних бюджетів своїх країн. Однак союзники не виконали обіцянок, а відтак розчарування у США стосовно цього зросло.

У повідомленні Трамп обурився, що ті країни, які не виконали домовленостей, провокують інших союзників також цього не робити. А це негативно позначиться на безпеці НАТО.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram