Ляшко не грає, він тільки вчиться
Загрузка плеера...

Не витримав нардеп Олег Ляшко лихої долі та й розповів журналістам, на що ставить і звідки гроші бере.

Любитель і захисник корів зізнався, що в лотерею він ніколи не грав, а ті 500 тисяч гривень, про які всі гудуть, – то зовсім не виграш. А річ ось у чому: Ляшко начебто вже 20 років як підсів на футбольні ставки, сумарно на яких і заробив півмільйона. До речі, цьогоріч "радикал" уперше зробив ставку на подію світового масштабу – Чемпіонат світу з футболу. Але от свого фаворита народний обранець так і не назвав.

Натомість парламентарій абсолютно спокійно сказав, що йому й не особливо потрібні мільярди, а достатньо мільйонів.

Крім того, Ляшко повідав, що зі своєю дружиною Росітою познайомився колись саме у залі ігрових автоматів. Кохана нардепа працювала там адміністратором і видавала гроші. Чи то суми, які давала жінка нардепові, чи то її очі затьмарили розум, але Олег Валерійович не зміг встояти. Правда одружився офіційно тільки кілька місяців тому.

За цими одкровеннями пан Ляшко забув, як колись із задоволенням громив гральні заклади зі словами "Ви знаєте, що по закону заборонено гральний бізнес?" Напевно, це були ті заклади, де політику просто не фартануло. І з наближенням виборів запросто можуть постраждати нові контори, особливо якщо ставки на футбол не зіграють.

Джерело: відео YouTube, Facebook; фото з відкритих джерел, Facebook.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram