ЧС: Бразильці та бельгійці виходять в 1/4

У 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу збірна Бразилії без особливих труднощів перемогла мексиканців з рахунком 2:0. Уже з перших хвилин гри "селесао" почала штурмувати ворота суперників. Найактивнішими у складі п'ятиразових чемпіонів були Коутіньо, Жезус та Неймар. Вони хитрими комбінаціями не дозволяли розслабитися гравцям Мексики ні на мить. Однак справа до голу в першому таймі так і не дійшла.

Натомість з початком другої половини гри "пентакампеони" відкрили рахунок. Це Неймар переправив м'яч у ворота. Мексиканці теж намагалися атакувати, але небезпечних моментів вони створили вкрай мало. А за кілька хвилин до кінця матчу Фірміно встановив остаточний рахунок, забивши другий м'яч. Відтак Бразилія проходить далі у плей-офф.

Інший матч цього дня 1/8 видався куди драматичнішим, ніж попередній. Бельгія спромоглася на камбек зі збірною Японії, відігравши два м'ячі у другому таймі. Перша частина гри абсолютно не пророкувала великої кількості голів. А ось з початком наступної половини – голи посипалися один за одним.

Рахунок відкрили японці уже через три хвилини після стартового свистка. А ще через чотири оберти стрілки, вразили ворота європейців вдруге. Лише після цього "червоні дияволи" прокинулися і зусиллями Вертонгена та Фелайні відквитали два м'ячі. Наприкінці зустрічі футболісти з країни самураїв занадто повірили у свої сили і пішли в атаку. Бельгійці за таку зухвалість покарали суперника на контратаці. Шадлі за кілька секунд до кінця матчу забив переможний гол. 3:2 і збірна Бельгії виходить в 1/4 фіналу, де зустрінеться з Бразилією.