Київські чиновники за півмільйона махнуть у Китай
Загрузка плеера...

Київська міська державна адміністрація хоче витратити півмільйона гривень на відрядження в Азію двох чиновників та чотирьох депутатів міськради. Поїздка запланована в Китай для вивчення Музею гробниці першого імператора династії Цінь. Схоже, у столичній казні грошей через край, тому в КМДА вирішили організувати таку екскурсію в Піднебесну.

У делегацію входять перший заступник департаменту культури Київської міської адміністрації Сергій Анжияк, головний спеціаліст управління міжнародних зв'язків КМДА Анна Білокінь. А також депутати міської ради Володимир Яловий, Леонід Антоненко, Олександр Березніков, Олег Бондарчук. За яким принципом відбирали депутатів, які полетять у Китай, поки невідомо. Однак що саме ці люди повинні відвідати гробницю, немає підстав сумніватися.

Під час поїздки українці також ознайомляться з китайським досвідом організації виставок, культурних заходів, а також методами боротьби з корупцією у сфері культури. Цікаво, якщо наступного разу грошей в бюджеті міста буде вдосталь, бо ж всі дороги в столиці будуть відремонтовані, то куди поїде чергова делегація? Можливо, ознайомитися з єгипетською пірамідою Хеопса або ж із храмом бога майя Кукулькану? У світі є багато цікавих місць, тож київські депутати і чиновники ще не раз матимуть можливість потратити мільйон-другий бюджетних грошей на різноманітні гробниці чи піраміди. Адже отриманні знання неабияк їм знадобляться для управління містом.

Фото, відео: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram