Україна отримує все більше грошей з-за кордону
Загрузка плеера...

Цього року обсяг приватних грошових переказів до нашої держави суттєво зріс. За січень-березень в Україну відправили майже на 35% більше коштів ніж торік. У грошовому еквіваленті це складає 2,6 млрд дол. Про це повідомили у Національному банку України.

Лідером за переказами стала Польща. У першому кварталі 2018 перекази з цієї держави зросли майже на 50% – до 865 млн дол. Також на 30% збільшилися обсяги грошових надходжень зі США – до 192 млн дол.

Крім того, у Нацбанку зазначили, що загальний обсяг переказів із країн Євросоюзу перевищив 1,6 млрд, а з країн СНД – 340 млн дол.

Водночас у НБУ наголосили, що транзакції з Росії скоротилися на понад 8% – до 300 млн дол.

Варто додати, що в Україні частина від'ємного торговельного балансу перекривається доходами українських заробітчан. Минулоріч трудові мігранти перерахували до нашої держави понад дев'ять мільярдів доларів.

Як і цього року, найбільше коштів торік відправляли з Польщі. Там працюють, проживають і навчаються близько двох мільйонів українських громадян. У 2017 українські трудові мігранти переказали з сусідньої країни майже 100 мільярдів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram