Американці ліплять із Бойка "міцного господарника"
Загрузка плеера...

Передвиборча лихоманка вже почалась, і політики активно намагаються покращити своє реноме в очах пересічних українців. Взявся за це і народний депутат Юрій Бойко, якого "Опоблок" намагається представити як єдиного кандидата від південних і східних областей. Інформацію про те, як парламентарій збирається рекламувати свою персону, опублікували журналісти "Української правди".

"Опоблоківець" звернувся до американських політтехнологів. Вірогідно, Бойко згадав часи президента Януковича і успішної співпраці "Партії регіонів" з політтехнологом Полом Манафортом. Ані досвід "регіоналів", ані історія самого Манафорта, за якого взялись американські правоохоронці, не вплинули на стратегію політика. Та й не дивно, адже підбором піарників для Бойка займається такий же колишній "регіонал" і його партнер Сергій Льовочкін.

Цього політика неодноразово пов'язували з Манафортом. Політтехнолог нібито давав поради як щодо іміджу, так і щодо корупційних схем. Нині для просування Бойка задіяли і американських, і українських спеціалістів.

Вочевидь, нині з Юрія Бойка хочуть зліпити образ "міцного господарника" – така стратегія не в новинку колишнім "регіоналам". І навіть скандальна корупційна схема з умовною назвою "вишки Бойка" не заважає нардепу готуватись до виборів. Тим паче, нинішня влада не має претензій до парламентарія. Ще на початку року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що "опоблоківця" не можна назвати причетним до махінацій із буровими установками "Чорноморнафтогазу". Таке твердження деякі пояснюють тим, що Бойко вигідний Банковій як зручний супротивник. Президентські і парламентські вибори відбудуться в Україні вже наступного року.

Наостанок зазначимо, що Юрій Бойко вже давно працює у державній системі. Він відзначився і в уряді, і в "Нафтогазі", й у парламенті. Його задекларовані статки вимірюються десятками мільйонів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram