Як модник Ляшко дешеві труси купував
Загрузка плеера...

Жоден модний журнал чи блог не навчить тому, чому може навчити Олег Ляшко. Спочатку він з'являвся в парламенті в елітних костюмах і шаликах, із дорогими наручними годинниками і в шкіряних черевиках вищої якості. Тепер головний "радикал" України їздить за 250 кілометрів від столиці до Миргорода, аби купити на базарі широкі боксери від пані Віри.

Непогана піар-кампанія вийшла і не лише для Ляшка, а й для продавчині. Подейкують, що навіть корови приходили до її торгової точки й просили недосімейки двох і трьох "іксів". Усе як обіцяв нардеп: "І зроблю, щоб у вас були люди, щоб були покупці, щоб купляли труси, носки, товари, хліб, масло, м'ясо, молоко".

Та що ж, пане Олеже, завтра ж із Закарпаття на Полтавщину приїдуть люди, аби купити на речовому базарі продукти. Ви ж сказали, де потрібно купувати.

От так і виходить, що дорогі труси певно тиснуть, тому і прийняв Ляшко радикальне рішення, – раптом за 40 гривень будуть зручніші.

З іншого боку, якщо говорити серйозно, політик використав прекрасний піар-хід, на який, на жаль, поведуться тисячі українців.

Джерело: відео Facebook, фото з відкритих джерел, Facebook.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram