За піаром Порошенко забуває про прямі обов'язки
Загрузка плеера...

Соціальні мережі – це дуже хороший спосіб побачити, чим займаються народні депутати, високопосадовці, керівники правоохоронних структур. Проаналізувавши офіційну сторінку у Twitter нашого президента Петра Порошенка, можна оцінити його роботу за останній час. Як видно з повідомлень, гарант зосередився здебільшого відвертому піарі через привітання та вручення нагород. Проте, схоже, зовсім забув про свої прямі обов’язки.

На своїй сторінці у Twitter президент радо вітає нашого плавця з новим рекордом, Канаду з днем народження, а військово-морські сили ЗСУ з їх святом. А ще Порошенко відвідав Равеннський музичний фестиваль, де вручи високі державні нагороди диригентові Рікардо Муті, акторові Джону Малковичу та іншим учасникам дійства. Хоча зовсім не зрозуміло, за що цим видатним діячам перепала така честь. Не забув Петро Олексійович долучитися до вимог звільнити Олега Сенцова. І далі в стрічці заклики та гасла, які змінюють одне одного. А де ж реальні справи?

Протягом минулого тижня із таких варто відзначити хіба що підписання закону, який спростив торгівлю зброєю між українськими та іноземними виробниками. Ось це справді можна занести в безпосередній актив гаранта. І на цьому, в принципі, все. А ще глава держави подражнився фото острова Джарилгач. Тут відразу пригадується інформація із соцмереж: користувачі повідомили, що у ці святкові дні через візит Порошенка закрили доступ простому люду до заповідного острова Бірючий.

Подекуди складається враження, що прес-служба Петра Порошенка зараз займається тільки примітивним піаром свого шефа. Водночас зовсім забуває звітувати про реальну роботу, заради якої на цю посаду гаранта й обрав народ. А може, просто розповідати нема про що? Тому й доводиться вітати, нагороджувати та долучатися до загальноукраїнських акцій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram