Боксери ремонтують дороги за мільйони
Загрузка плеера...

Цього року на Тернопільщині дорожники в період із кінця травня до середини червня підписали 177 договорів на ремонт шляхів із підприємством "БМБуд". Згідно з документами, латання доріг коштує майже 27 мільйонів гривень. Проте аби уникнути процедури торгів, автодорожна служба поділила сім доріг на ділянки по 40 метрів і на кожну із них укладали окремий договір. Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Журналісти виявили, що компанія, з якою підписали угоди, дуже тісно пов'язана з керівником місцевої Служби автодоріг Богданом Юликом. Він разом із засновниками "БМБуд" Олександром Івахівим та Андрієм Самариком відкрили спортивний клуб із тайського боксу.

За дивним збігом обставин, ще одна компанія Івахіва та Самарика за прямими договорами отримала від Служби автодоріг замовлень на 4,1 млн грн на послуги інжинірингу, геології та геодезії.

За даними Є-data, бізнесмени вже отримали майже 5 млн грн. Це в основному аванси за ремонти та оплата за проектно-вишукувальні роботи.

Як з'ясували журналісти, компанія "БМБуд" не має власної техніки та обладнання, а лише орендує їх в облавтодору разом з асфальтобетонним заводом.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян закликав відправити у відставку керівництво Тернопільської Служби автомобільних доріг. Приводом для такої заяви став звіт про тендерні закупівлі Тернопільської САД.

Джерело: відео YouTube, фото "Наші гроші. Львів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram