Єгипет та Італія відмовляються від біженців
Загрузка плеера...

Створення центрів для прийому біженців на території Єгипту навіть не обговорюється – цього не буде. Таку позицію країни озвучив глава парламенту Алі Абделт Ааль.

За його словами, такі установи, які Європейський союз вимагає побудувати, "порушать закони та конституцію нашої країни".

Ааль наголосив, що Єгипет уже надав притулок 10 мільйонам біженців із Сирії, Іраку, Ємену, Палестини, а також Судану, Сомалі та інших країн, тому тепер будувати додаткові табори заборонено. У Каїрі усі мігранти мають доступ до медицини й освіти, а ці системи і без того перенавантажені. Саме через це державі необхідна підтримка ЄС та Німеччини.

Водночас, Італія також заявила, що не збирається приймати біженців і на все літо закриває порти для кораблів, що рятують людей. "Іноземні НУО з іноземними екіпажами, що ходять під іноземним прапором і фінансуються зарубіжними установами, більше не зможуть потрапити в Італію".

Проте така заборона діє лише щодо неурядових компаній, які допомагають перепливати Середземне море. А от усім іншим мігрантам країна допомагатиме й надалі.

Джерело: фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram