Угорщина не дає Україні шансів з НАТО
Загрузка плеера...

Угорщина блокуватиме всі рішення за підсумками саміту НАТО-Україна-Грузія, що відбудеться наступного тижня в Брюсселі. Про це йдеться в офіційному листі МЗС Угорщини на ім’я генсека НАТО Єнса Столтенберга.

Відповідний лист відправили за кілька днів після нібито вдалої українсько-угорської зустрічі, що відбулася на Закарпатті у Берегово. Під час неї Будапешт відмовився від претензій до мовного закону. Окрім цього, очільник Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто публічно заявив, що їхня країна перестане блокувати рішення НАТО щодо України.

Однак, через три дні думка угорського міністерства кардинально змінилася. У МЗС назвали зустріч з українськими представниками провальною. Таку специфічну зміну настрою угорська влада ніяк не аргументувала.

Варто додати, що напруження між державами триває вже майже рік. Українські ЗМІ пишуть, що конфлікт із Україною – це спосіб Угорщини привернути увагу Президента США Дональда Трампа. Завдяки цьому Орбану вже вдалося поговорити по телефону з Трампом. Тим самим Вашингтон порушив власну негласну "заборону" на пряме спілкування з угорським прем’єр-міністром. Тепер Орбан прагне зустрітися з американським лідером і робить для цього все можливе.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram