Митникам бракує роботи у переповненому порту
Загрузка плеера...

В Одесі на митниці практично зупинилося оформлення імпортних вантажів у контейнерах. Про це пишуть українські ЗМІ.

За словами представників декількох компаній-імпортерів, останніми днями вантажі оформлюють тільки ті, хто займається виключно "білим" імпортом, однак таких фірм небагато. А імпортери, які, швидше за все, раніше використовували схеми мінімізації платежів, не подають свої вантажі до оформлення. Вони побоюються викриття, адже їх вантаж може потрапити під санкції.

В одеському порту накопичилося вже понад 4 тис. контейнерів, які не подають до оформлення. Через цю ситуацію департамент адміністрування платежів Державної фіскальної служби попросив митницю проконтролювати процес і перевірити декларації вантажу.

Представники одеської митниці повідомили, що служба працює в штатному режимі і готова здійснити оформлення вантажів, але ніхто не подає документи на розмитнення.

Прес-секретар митниці Олена Гусєва зазначила, що якщо і є якісь моменти, то вони пов'язані не з роботою митниці, а тільки з власниками вантажів.

Нагадаємо, 20 червня Кабінет міністрів підтримав план дій з посиленої боротьби з контрабандою та дозволив поліцейським цілодобово контролювати митників.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков переконані, що такі дії дозволять направити до державного бюджету додаткові кошти. Однак, деякі експерти вважають, що тиск на митницю політики здійснюють для того, щоб вибити побільше грошей перед виборами.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram