Формула-1: дивовижна перемога Ферстаппена
Загрузка плеера...

На черговому етапі Формули-1, що відбувся в Австрії, доволі несподівано перемогу здобув голландець Макс Ферстаппен. Варто зазначити, що це перша перемога команди Red Bull на домашній трасі Ред Булл Ринзі. Гонка розгорталася досить цікаво. Адже перші три місця на старті гонки розподілили між собою Люїс Хемілтон, Валтері Ботас та Кімі Райкконен. І тільки за ними розташувався майбутній переможець етапу.

Події у гонці розгорталися досить непередбачувано. Спочатку з траси зійшов Ніко Хюлькенберг на Renault. У нього відмовив двигну. А вже через два кола припинив змагання і один з лідерів пілотону Ботас на Merсedes. Далі була серія пітстопів від Ферстаппена, Райкконена, Ріккардо і Феттеля. Гонщики зупинилася, аби перевзути машини у гуму Soft. Відтак на чолі перегонів залишився Хемілтон. Утім виграти це гран-прі британцю не судилося. Як і його колега по команді Merсedes, Хемілтон припинив змагання достроково, зійшовши за шість кіл до фінішу. Не доїхав до кінця гонки і австралієць Даніель Ріккардо на Red Bull, який теж претендував на подіум.

Тож завдяки вибраній тактиці та проблемам суперників, перемогу святкував Макс Ферстаппен. Другим приїхав фін Кімі Райкконен на Ferrari, а третім його колега по команді Себастьян Феттель. Фінішну пряму вдалося перетнути 14 гонщикам з 20. Решта зійшли з траси.

У загальному заліку цьогорічного чемпіонату лідирує Феттель. За ним розташувався Хемілтон. Третім поки йде Райкконен. Переможець нинішнього гран-прі Австрії Ферстаппен – п'ятий. А його колега по Red Bull Ріккардо – четвертий. У гонці конструкторів на перше місце вийшла команда Ferrari.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram