ЧС: росіяни в 1/4 зустрінуться з хорватами

На чемпіонаті світу з футболу збірна Росії пробилася до чвертьфіналу змагань, оскільки перемогла одного з головних фаворитів – Іспанію. Господарі мундіаля проти іспанців захищалися фактично увесь основний та додатковий час. Однак підопічним Станіслава Черчесова вистачило і поодиноких атак, аби забити бодай один м'яч. Автогол Сергія Ігнашевича здавалося мав би додати впевненості піренейцям, проте росіяни зуміли зрівняти рахунок. Піке у своїй штрафній зіграв рукою, а пенальті реалізував Дзюба.

Як не намагалися гравці "Фурії Рохи" вразити ворота збірної Росії, все було марно. Навіть додаткових два тайми не виявили переможця. Тож довелося пробивати післяматчеві пенальті. У "футбольній лотереї" іспанці Коке та Аспас схибили з одинадцятиметрової позначки. А ось росіяни реалізували всі свої спроби. Відтак, Іспанія їде додому, а господарі чемпіонату крокують до чвертьфіналу.

В іншому матчі 1/8 фіналу Хорватія зустрічалася з Данією. Основний і додатковий час також закінчилися з рахунком 1:1. Уже на першій хвилині Йоргенсен вивів датчан уперед, а через три хвилини Манжукіч забив гол у відповідь. Впродовж решти 116 хвилин глядачі більше голів не побачили. Переможця виявила серія пенальті, де хорвати били влучніше – 3:2. Таким чином в 1/4 фіналу чемпіонату світу Росія зіграє з Хорватією.