Facebook рахуватиме час користувачів
Загрузка плеера...

Компанія Facebook проводить тестування нового додатку для підрахунку часу, витраченого у соціальній мережі. За повідомленнями розробників, додаток рахуватиме скільки хвилин в день користувач витрачає у соцмережі та аналізуватиме інформацію про кількість відвідувань сторінки за сім днів.

За допомогою нового доповнення можна буде встановити часові обмеження, а саме певний ліміт часу, після перевищення якого користувач отримає попереджувальне повідомлення.

Представник Facebook розповів, що команда продовжує активно працювати над новими функціями соцмережі, які допоможуть людям "добре проводити час і насолоджуватися віртуальним спілкуванням без шкоди для здоров'я".

Американські ЗМІ пишуть, що можливість управління часом планують застосувати і для відомого фотододатку Instagram.

Нагадаємо, за останні кілька місяців компанія Facebook була втягнута в серію скандалів. Найгучніший інцидент пов'язаний з витоком даних майже 90 млн користувачів. Доступ до особистої інформації користувачів соцмережі нібито отримала приватна фірма Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією Дональда Трампа у 2016 році.

Після цього скандалу, інвестори, які вклали в Facebook 3 мільярди доларів, вимагали звільнення гендиректора і засновника соцмережі Марка Цукерберга. Однак, незважаючи на скандали, Цукерберг назвав себе найкращим керівником для Facebook і заявив, що у відставку не збирається.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram