Як Трамп і Чавес: Мексику очолить Амло
Загрузка плеера...
  • Источник: Informburo.kz

Мексиканці обрали нового лідера. У країні пройшли президентські і парламентські вибори. Крім того, громадяни визначали представників місцевої влади.

Журналісти назвали ім'я новообраного президента ще до офіційного проголошення результатів. Главою держави обрали Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, якого мексиканці називають просто Амло (абревіатура від повного імені). Раніше він був мером Мехіко. Політик представляє ліві сили країни.

ЗМІ вже порівняли Обрадора з Дональдом Трампом та Уго Чавесом. Під час передвиборчої компанії чоловік обіцяв знищити мафію і картелі наркоторговців, а також подолати бідність і корупцію. Крім того, Обрадор заявив, що "приведе до тями" Дональда Трампа, який вирішив побудувати стіну між Мексикою і США. Американський лідер, до слова, вже привітав Обрадора з обранням.

Опоненти Амло називають його популістом. Йому закидали підтримку з боку Росії. Крім того, раніше Обрадор заявляв, що не вірить у мексиканську демократію. Новообраний президент Мексики довго намагався пробитись до цієї посади. Політик висував свою кандидатуру на виборах ще з 2006 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram