У США зростає напруження через мігрантів
Загрузка плеера...

У США пройшли сотні акцій протесту проти політики "нульової толерантності" президента Дональда Трампа.

Представники груп із захисту іммігрантів планують не припиняти свої заходи й організувати понад 600 демонстрацій по всій країні за участі сотень тисяч людей.

Організатори заявляють, що отримали підтримку від матерів, котрі виступали проти політики розділення дітей з батьками на кордоні США та Мексики. При цьому повідомляється, що акції фінансуються кількома великими організаціями, зокрема Американським союзом громадянських свобод.

Одна з груп організувала мітинг у Портленді, штат Орегон, де не обійшлося без сутичок із правоохоронцями.

Конгресмен від Республіканської партії Стів Кінг заявив, що Америка рухається до громадянської війни через зростання конфліктної обстановки у державі. Він зазначив, що протестувальники у Портленді заблокували офіс Імміграційної та митної поліції США, повністю заблокувавши його роботу.  

Водночас сам Трамп назвав американські закони у сфері імміграції "найтупішими у світі". Президент США у Twitter написав, що затриманих нелегальних мігрантів необхідно відразу ж висилати на батьківщину, а не починати легальні процедури, які тривають роками.

Нагадаємо, відповідно до політики "нульової толерантності" федеральний уряд почав переслідування всіх іммігрантів, які потрапили до країни незаконно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram