Без копійок та аналогового ТБ: що чекає українців у липні
Загрузка плеера...

У липні на українців чекають не лише відпустки, а і декілька змін у різних сферах життя.

У другому місці літа  в Україні підвищується прожитковий мінімум з 1700 до 1777 гривень. Водночас, у Києві підвищується вартість проїзду у міському транспорті – автобуси, трамваї та тролейбуси а також столичний метрополітен продаватимуть разові квитки за 8 гривень. Для постійних пасажирів одна поїздка обійдеться у 6 гривень 30 копійок.

При цьому, Національний банк з першого липня зупиняє випуск монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок. У регуляторі обіцяють невеликий перехідний період, але поступово вони зникнуть з обігу зовсім через округлення чеків при розрахунку готівкою.

Також з першого липня набуває чинності іще один пункт медичної реформи – 149 медичних закладів починають працювати з Національною службою здоров’я України. Окрім цього, сімейні лікарі, терапевти та педіатри матимуть список послуг, які вони зобов’язані надавати своїм пацієнтам.

У перший день липня в Україні починається поступове відключення аналогового телебачення. Цю процедуру планували завершити ще 2016-го, але строки були перенесені.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram