Соцмережі "розірвали" труси Ляшка
Загрузка плеера...
  • Источник: Фото Униан

Головний "радикал" країни Олег Ляшко відзначився черговим курйозним піаром."Вилоносець" і любитель корів похизувався трусами, які він купив на ринку. Чергове "ходіння в народ" нардепа відбулося у Миргороді на Полтавщині.

На своїй сторінці у Facebook Ляшко заявив, що зарплати українців вкрай низькі, тому треба купляти українські товари. Втім, користувачі назвали вчинок парламентарія піаром і клоунадою. До того ж, недосвідченому обранцю підказали, що спіднє, яким торгують на ринку, скоріше за все привезли з Китаю або з Туреччини. Щоб підтримати вітчизняного виробника, "радикалу" порадили перейти на житомирські шкарпетки.

Частина користувачів зазначила, що охочий до піару Ляшко насправді надає перевагу дорогим брендам. Зокрема, на миргородський ринок політик прийшов у футболці за кілька тисяч. ЗМІ вже нагадали, що "радикала" неодноразово бачили у дорогому брендовому одязі.

Напевне, найменше обурення у публіки викликала лише одна частина допису Ляшка. Це слова про те, що вибір спідньої білизни "одобрила" дружина нардепа Росіта. Втім, навіть це встигли поставити під сумнів.

Зазначимо, днями "вилоносець" Ляшко вже відзначився неприємним піаром. "Радикал" влаштував агітацію в одній зі шкіл Чернігівщини, хоча навчальний заклад заборонено використовувати для роботи політичних партій.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram