Євросоюз досяг угоди щодо мігрантів
Загрузка плеера...
  • Источник: Фото Sharij.net

Лідери Євросоюзу нарешті досягли домовленості щодо виходу з міграційної кризи. Переговори про політику щодо біженців пройшли в Брюсселі, куди прибули представники 28 країн-членів ЄС. Дискусії стосовно міграційної політики тривали всю ніч. У Люксембурзі угоду назвали проривним документом. Проте поки результат доволі розпливчастий.

На саміті вирішили, що прийом мігрантів має бути добровільним. У тих країнах, які дадуть свою згоду, будуть створені нові табори для прийому біженців. Потім мігрантів розподілятимуть, переправляючи в ті держави, які погодяться прийняти людей. Проте хто з країн-членів ЄС уже дав свою згоду на облаштування таборів і прийом біженців, наразі неясно. Оскільки значна частина мігрантів потрапляє до Євросоюзу з Північної Африки, у одній з північноафриканських країн також вирішили створити табір для прийому людей. Таким чином у Брюсселі сподіваються зменшити кількість тих, хто перетинає Середземне море у пошуках притулку. Крім того, Євросоюз вирішив посилити співпрацю з Африкою, інвестуючи в освіту, інфраструктуру та медицину проблемних країн.

ЄС збільшить фінансування для Туреччини, яка допомагає стримувати потік біженців. У Брюсселі також пообіцяли запобігати так званій вторинній міграції – переміщенню біженців, зареєстрованих в одній державі, до іншої країни.

На тому ж саміті європейські політики розглянули економічні санкції проти Росії. Обмеження продовжили ще на півроку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram