Суд повернув арештовані у Чмиря гроші
Загрузка плеера...

Печерський суд Києва повернув гроші, які вилучили у колишнього "регіонала", екс-голови Адміністрації Президента Юрія Чмиря.

Майже рік тому, в результаті обшуку, правоохоронці арештували більше одного мільйона 200 тисяч доларів із банківського сейфу колишнього чиновника. Увесь цей час кошти зберігалися як речовий доказ. Прокурор тоді доводив, що вони отримані з незрозумілих джерел і з них не заплачено податки.

Адвокат Чмиря звернувся з клопотанням до суду, що частина вилученої суми не є грошима його підзахисного. Мовляв, трохи більше 680 тисяч доларів належить іншій особі, а ці кошти просто зберігалися у сейфі, який орендував його клієнт. Власником арештованої американської валюти нібито є помічник Чмиря - Сергій Пуд. Суд взяв до уваги це клопотання і задовольнив його, таким чином знявши арешт із грошей. Решта з конфіскованої суми, а це понад 500 тисяч доларів, за словами сторони захисту, належать жінці Чмиря.

Нагадаємо, що слідчі рік тому відкрили кримінальне провадження проти "регіонала", бо його статки не відповідали рівню офіційних доходів. Правоохоронці вважають, що за 10 років роботи на держслужбі неможливо було нажити стільки майна, скільки нажив Чмирь.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram