Олігарх Дерипаска кредитував Пола Манафорта
Загрузка плеера...

Відомий американський політтехнолог Пол Манафорт отримав від російського олігарха Олега Дерипаски у кредит 10 мільйонів доларів. Про це повідомило інформагентство Reuters із покликанням на заяву для ордеру на обшук у квартирі Манафорта у Вірджинії.

У документі, зокрема, йдеться про те, що агент ФБР вивчив податкові декларації компанії, контрольованої Манафортом та його дружиною. Там і була виявлена інформація про десятимільйонний кредит від росіянина, якого ідентифікували як Дерипаску.

Сам російський олігарх назвав цю інформацію неправдивою. Однак ЗМІ пишуть, що з 2006-го до 2009 року Манафорт нібито таємно працював на Дерипаску. Політтехнолог нібито розробив стратегію, яка передбачала дискредитацію антиросійської опозиції в пострадянських країнах.

Нагадаємо, що Манафорту і його колишньому помічнику Ріку Гейтсу спочатку висунули обвинувачення за 12 пунктами, але згодом цей перелік розширили до 32 пунктів. За версією слідчих, політтехнологи отримали "десятки мільйонів доларів" під час роботи в Україні.

Уже після втечі Віктора Януковича до Росії Манафорт 17 разів приїжджав в Україну у 2014 і 2015 роках для роботи на виборах. Його послугами користувалися політики "Опозиційного блоку". Раніше у ЗМІ з'являлася інформація, що в Адміністрації Януковича за зв'язки з політтехнологом відповідав тодішній глава АП Сергій Льовочкін, який начебто збирав гроші в українських олігархів для оплати послуг американця.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram