Німецька збірна з футболу пакує валізи

Чинні чемпіони світу з футболу, збірна Німеччини, сенсаційно вилетіла з мундіалю. Підопічним Йоахіма Льова для виходу в 1/8 фіналу необхідна була лише перемога над аутсайдером Південною Кореєю, адже в паралельному матчі групи Швеція розгромила Мексику з рахунком 3:0.

"Бундестім" ніяк не могла забити гол корейцям, тож на останніх хвилинах матчу німці всією командою пішли в атаку і за це були покарані. На другій доданій хвилині до основного часу Кім Юнь Квон забив перший гол, а через чотири хвилини Сон Хін Мін "добив" чинних чемпіонів. У підсумку 2:0 на користь Південної Кореї.

Перемога азійської команди не допомогла їм вийти з групи, і вони разом німцями їдуть додому. Далі йдуть від квартету"F" Швеція та Мексика, які набрали по шість очок.

Для німців це найгірший виступ на чемпіонатах світу з 1938 року. До речі, це вже четвертий мундіаль з останніх п'яти, коли чинний чемпіон не виходить із групи. До цього на першому етапі змагань припиняли боротьбу Франція, Італія, Іспанія і ось тепер Німеччина.

В іншій групі "E" за вихід в плей-офф сперечалися одразу три команди. Сербії потрібна була тільки перемога над Бразилією. Однак латиноамериканці не дозволили цього зробити європейцям, обігравши їх 2:0.

Таким чином "пентакампеоне"забезпечили собі перше місце у квартеті. Адже в паралельному матчі Швейцарія зіграла внічию 2:2 з Коста-Рикою і посіла  другу позицію в четвірці.