Михайлюк офіційно гравець "Лос-Анджелес Лейкерс"
Загрузка плеера...

Українського баскетболіста Святослава Михайлюка офіційно представили в якості гравця команди НБА "Лос-Анджелес Лейкерс". Новачок узяв собі легендарний 19 номер. Підтримати нашого співвітчизника приїхали також його батьки Інна та Юрій Михайлюки.

Родзинкою прес-конференції стала участь у ній легенди "озерних" Меджика Джонсона, який 5 разів ставав чемпіоном Національної баскетбольної асоціації. Українець разом з іншим новачком Моріцом Вагнером також поспілкувалися з нинішнім форвардом "Лейкерс" Кайлом Кузмою.

На нашого баскетболіста каліфорнійці покладають великі сподівання. Особливо на його середні і дальні кидки. Минулого сезону у "золотих" були проблеми з результативністю, тому їм необхідний був шутер, яким і є Михайлюк.

Нагадаємо, що минулого сезону наш захисник виступав за баскетбольну команду з Канзасу у нижчій лізі, набираючи в середньому за гру 14,6 очка. А вже на цьогорічному ярмарку талантів був обраний "озерними" на драфті під 47 позицією. Тож відтепер українець є повноцінним гравцем одного з найбільш титулованих клубів НБА "Лос-Анджелес Лейкерс".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram