Поліцейські порахують ромів
Загрузка плеера...

Національна поліція досить специфічна відреагували на заяви міжнародного співтовариства про напади на ромів в Україні. За дорученням головного копа країни Сергія Князєва, поліцейські боротимуться з проблемою шляхом підрахунку кількості ромів у нашій державі.

Князєв також доручив підлеглим терміново встановити місця проживання і тимчасового перебування ромів і, що головне, "транзит" представників цієї нацменшини державою.

Крім того, глава Нацполіції наказав копам гарантувати безпеку ромам до тих пір, поки кримінальна поліція і слідство не відзвітує керівництву, що джерело, яке здійснює подібні напади, встановлене і локалізоване.

Проводити такі заходи повинна кримінальна, патрульна поліція і поліція превенції.

Зазначимо, ще у 2013 було прийнято стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року. Однак, минуло 5 років, а результатів досі не видно. А цього року напади на ромів взагалі стали сумною тенденцією останніх місяців. У деяких областях України нещодавно було зафіксовано кілька кричущих інцидентів з фатальними наслідками.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram