Антикорупційний суд запускають у День Конституції
Загрузка плеера...

Не встиг президент України підписати ухвалений Верховною Радою закон про запуск роботи Антикорупційного суду в Україні, як його одразу ж опублікували в газеті "Голос України". А це означає, що 28 червня, у День Конституції, документ набуває чинності.

Законом встановлюється, що Кабінет міністрів має вжити в межах компетенції заходи, пов'язані з утворенням Вищого антикорупційного суду, а Державна судова адміністрація України – зробити усе необхідне для реалізації документа.

Як повідомляв News Network, 26 червня Петро Порошенко підписав закон про запуск нової інституції, проте зробив це не на Банковій, в Адміністрації Президента, а в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Гарант завітав до вишу, аби привітати магістрів з випускним. І саме в цей момент Порошенко вирішив підписати закон. Президент назвав це символічною подією і закликав випускників навчального закладу висувати свої кандидатури до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про антикорупційний суд три тижні тому. Міжнародні партнери вимагали цього більше року. Тепер у Нацбанку стверджують, що Україні залишилось виконати лише одну вимогу Міжнародного валютного фонду – підвищити вартість газу для населення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram