У Канаді забракло місця для біженців
Загрузка плеера...

Канада має великі проблеми з прийомом біженців. Два найбільші міста Торонто і Монреаль вичерпали усі ресурси і вже більше не можуть прихистити мігрантів. Зокрема не вистачає персоналу та місць для розселення прохачів притулку. Про це повідомив мер Торонто Джон Торі. Він зазначив, що для подальшого виконання зобов'язань, необхідна допомога інших рівнів влади. І основну роль, на його думку, повинен відіграти уряд Канади.

У мерії Торонто повідомили, що прямі витрати на розселення біженців за 2017-2018 роки становили не менше 64,5 мільйонів доларів. У спеціальному звіті йдеться, що необхідно вжити невідкладні заходи з підготовки регіонального плану щодо забезпечення житлом мігрантів.

Нагадаємо, що днями лідери Європейського союзу зібралися на неофіційному саміті в Брюсселі. На зустрічі учасники не змогли знайти виробити шляхи подолання проблеми біженців. Сторони не домовилися і про розподіл квот на притулок для шукачів кращої долі. Проблема мігрантів з країн третього світу уже набула глобального значення, і як оптимально вийти з цієї ситуації поки не знає жодна держава.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram