Холодницький на халяву отримав землю
Загрузка плеера...

В Україні на всі боки чиновники трублять про доступну землю і про те, з якою легкістю її можна отримати пересічним українцям. Проте на практиці є люди, котрі роками накопичують необхідні суми, віддають останні копійки і не отримують нічого, а є... антикорупційний прокурор Назар Холодницький, сім'ї якого безкоштовно перепало 5 земельних ділянок загальною площею 48 соток.

Чотири клаптики розташовані на території Києво-Святошинського району, саме там раніше щасливчик обіймав посаду прокурора.

Як повідомляють українські медіа, Холодницькому, його мамі та рідній сестрі ці шматочки нібито дали під безоплатну приватизацію на 3 роки – із 2012 до 2015 року. І, о диво, виділили землі у Білогородці, Ходосівці, Колонщині й Михайлівці-Рубежівці. Як відомо, земля у цих селах є найдорожчою у передмісті столиці.

Юрист Віталій Цокур стверджує, що дуже підозрілим є виділення ділянок людям, які навіть не проживають в Україні, тим паче, якщо ця земля коштує від тисячі доларів за сотку.

Ще трішки земельки перепало сестрі Холодницького від мами, яку вона приватизувала під садівництво у Макарівському районі Київщини.

Тож і виходить, що доступною земля поки стала виключно для можновладців

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram